Ramazan’ın Manevi Atmosferi Kapadokya Kültür Ve Sanat Merkezi’nde Yaşanıyor
Tarım Ve Orman Bakanı Pakdemirli’yi Ziyaret Eden Başkan Arı Müjdelerle Dönüyor
Atatürk Bulvarı Üzerindeki Yaya Geçitlerine Yeni Düzenleme
Belediye Başkanı Arı, Asfalt Çalışmalarını İnceledi
Nevşehir Belediyesi Ramazan Etkinliklerinde Bu Akşam
Lale Caddesinde Sıcak Asfalt Dökümüne Başlandı

Ramazan Etkinliklerinde Ahmet Hakan Karagül, Kaside ve İlahiler Seslendirecek

Nevşehir Belediyesi Ramazan Etkinliklerinde bu akşam Tasavvuf Sanatçısı Ahmet Hakan Karagül seslendireceği birbirinden özel kaside ve ilahilerle Nevşehirlilerle buluşacak.
Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen Ramazan Etkinlikleri her akşam ünlü sanatçı ve konukları ağırlıyor. Etkinliklerin bu akşamki bölümünde TV Program Yapımcısı ve Tasavvuf Sanatçısı Ahmet Hakan Karagül sahne alacak. Kardeşlik ve ümmet temalı konserleri ile 28 ülkede sahne alan Karagül, Nevşehirlilere keyifli bir ramazan akşamı yaşatacak. Tasavvuf müziğinden seçkin eserlerin yanı sıra kaside ve ilahiler seslendirecek olan Karagül’ün programına Nevşehirlilerin büyük ilgi göstermesi bekleniyor.
ÜCRETSİZ SERVİS KALDIRILACAK
Nevşehir Belediyesi tarafından, Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen Ramazan Etkinlikleri ve iftar sofrasına katılmak isteyen vatandaşlar için 2000 Evler Mahallesi ve M. Akif Ersoy Mahallelerinden ücretsiz servis kaldırılacak.

 Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek Ramazan Etkinlikleri ve İftar Sofrasına katılmak isteyen vatandaşlardan 2000 Evler Mahallesi -Üniversite bölgesinde oturanlar için 18.30-19.15 saatleri arasında Tarım İl Müdürlüğü önünden, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi TOKİ bölgesinde oturan vatandaşlar için ise 1. Etap İş Merkezi önünden 18.30-19.15 saatleri arasında ücretsiz servis kaldırılacak.
 

Nöbetçi Eczaneler

  • Uzer Eczanesi
    (0384) 212 3000
    Atatürk Bulvarı Turizm Müd.Karşısı No:11

  • H. Temizöz Eczanesi
    (0384) 215 0500
    2000 Evler Mah. 4. Cad. No3-4

Kardeş Şehirlerimiz

Önemli Linkler