Ramazan’ın Manevi Atmosferi Kapadokya Kültür Ve Sanat Merkezi’nde Yaşanıyor
Tarım Ve Orman Bakanı Pakdemirli’yi Ziyaret Eden Başkan Arı Müjdelerle Dönüyor
Atatürk Bulvarı Üzerindeki Yaya Geçitlerine Yeni Düzenleme
Belediye Başkanı Arı, Asfalt Çalışmalarını İnceledi
Nevşehir Belediyesi Ramazan Etkinliklerinde Bu Akşam
Lale Caddesinde Sıcak Asfalt Dökümüne Başlandı

Tügva Yöneticilerinden Başkan Arı’ya Ziyaret

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Bahattin Sertkaya, TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri ve TÜGVA Nevşehir İl Temsilcisi Oğuzhan Alkan, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’yı ziyaret etti.

Başkan Rasim Arı, TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Bahattin Sertkaya, TÜGVA İl Temsilcisi Oğuzhan Alkan, TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri Murat Asiltürk, Ersan Erkut, Behçet Alkan, Serdar Vural Uygun, Oğuzhan Köylü, Hüseyin Karadut ve Fatih Sürmeli’yi makamında kabul etti.

Ziyarette TÜGVA Nevşehir Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Bahattin Sertkaya, TÜGVA’nın faaliyetleri ve çalışmaları hakkında Başkan Arı’ya bilgi verdi.

TÜGVA Nevşehir Başkanı Oğuzhan Alkan ise ziyarette, gençlere yönelik yürütülen projelerin detaylarını anlattı. Alkan: “Ülkemizin geleceği gençlerin milli ve manevi yönden gelişmeleri için yapılan çalışmalara verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

TÜGVA yöneticilerine teşekkür eden Başkan Arı, TÜGVA’nın Türkiye genelinde yaptığı çalışmalar ile Türk gençliğine değer kattığını söyledi.

Arı: Gençler bizim için çok önemli. Bu şehri onlarla birlikte yöneteceğiz. Gençlere bu şehirde her zaman pozitif ayrımcılık uygulayacağız.” Dedi.

Nöbetçi Eczaneler

  • Uzer Eczanesi
    (0384) 212 3000
    Atatürk Bulvarı Turizm Müd.Karşısı No:11

  • H. Temizöz Eczanesi
    (0384) 215 0500
    2000 Evler Mah. 4. Cad. No3-4

Kardeş Şehirlerimiz

Önemli Linkler