Ramazan’ın Manevi Atmosferi Kapadokya Kültür Ve Sanat Merkezi’nde Yaşanıyor
Tarım Ve Orman Bakanı Pakdemirli’yi Ziyaret Eden Başkan Arı Müjdelerle Dönüyor
Atatürk Bulvarı Üzerindeki Yaya Geçitlerine Yeni Düzenleme
Belediye Başkanı Arı, Asfalt Çalışmalarını İnceledi
Nevşehir Belediyesi Ramazan Etkinliklerinde Bu Akşam
Lale Caddesinde Sıcak Asfalt Dökümüne Başlandı

Belediye Başkanı Arı, Çalışma Alanlarında İncelemelerde Bulundu

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, belediye hizmet birimlerinin çalışma alanlarında incelemelerde bulundu. Gece saatlerinde esnafları ve bazı belediye birimlerini de ziyaret eden Arı, nöbetçi belediye personelleriyle bir araya geldi.

  Belediye Başkanı Rasim Arı, akşam saatlerinde belediye hizmet birimlerinin şehrin farklı noktalarında gerçekleştirdikleri yol, park ve çevre düzenlemesi çalışmalarını yerinde inceledi. Beraberindeki birim müdürlerinden çalışmalara ilişkin bilgiler alan Başkan Arı, incelemeleri sırasında esnaf ve vatandaşlarla da sohbet etti.

  Belediye Başkanı Rasim Arı, gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren incelemelerinin ardından Alacaşar Yolu üzerindeki Nevşehir Belediyesi’ne ait hizmet birimlerini ziyaret etti. Buradaki nöbetçi belediye personelleri ile bir araya gelen Arı, yürütülen çalışmalara ilişkin bilgiler aldı. 

  Arı burada yaptığı değerlendirmede: “Belediyecilikte mesai mefhumu tanımayan bir anlayışı benimsiyoruz. Bu şehirdeki 110 bin vatandaşımızın layık olduğu hizmeti alabilmesi için ben ve çalışma arkadaşlarım her türlü fedakarlığı gösterecek. “ dedi.

Önemli Linkler