• 11-04-2019 17:27:22
  • 396

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, belediye başkanlığına seçilmesinden dolayı vatandaşlardan ve sivil toplum teşkilatlarının başkan ve yöneticilerinden gelen tebrikleri kabul etmeyi bugün de sürdürdü

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Nevşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilen Rasim Arı, randevusuz görüşme uygulamasıyla vatandaşların tebriklerini kabul ediyor. Her kesimden vatandaşı ağırlayan Arı, samimi bir ortamda Nevşehirlilerle sohbet etti. Başkan Arı’ya başarı dileyen vatandaşlar, kendisine her zaman sahip çıkacaklarının mesajını verdi.

 Yediden yetmişe yüzlerce misafiri ağırlayan ve yoğun ilgiden memnun kalan Başkan Arı; “ Kadınlarımız ve gençlerimiz başta olmak üzere tüm Nevşehir, arkamızda durdu, bizlere güçlü bir destek verdi. Hepinizden Allah razı olsun. Makamımız yediden yetmişe tüm halkımıza açık. Mazbatamızı alıp başkanlık görevine başladığımdan itibaren bu şehirde yaşayan herkes, şahsımı tebrik etmek için yoğun bir ilgi gösteriyor. Allah hepinizden razı olsun. Sizlere hizmet etmek için mesai tanımaz bir anlayış içerisinde hareket edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. “dedi.

 

‘Ürgüp Belediye Başkanı Aktürk Arı’yı Tebrik Etti’

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Başkan Rasim Arı’yı makamında ziyaret edip, başarılı çalışmalar dileğinde bulundu.

 AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Ali Özer ve  yönetim kurulu üyeleriyle Gençlik ve Kadın Kolları yönetim kurulu yöneticilerinin de hazır bulunduğu ziyarette Başkan Arı,  ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirdi. Arı, AK Parti’nin  ‘Halka Hizmet Hakka Hizmettir’ temel düşüncesi etrafında gönül belediyeciliğini buluşturarak hizmet alanlarını daha da geliştireceklerini ifade etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’yı tebrik ederek başarı dileyenler arasında Kozaklı Belediye Başkanı Akif Kabukçuoğlu, Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik, Tatlarin eski Belediye Başkanı Ferhat Adıyaman, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, Nevşehir Marangozlar Karoserciler ve Ağaç İşleri Odası Başkanı Ramazan Vedat Korkmaz,  Nevşehir Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Ümit Selçuk Şimşek, öğretmen ve öğrenciler,   Nevşehir Uluslararası Öğrenci Derneği(NUDER) Başkanı Faruk Kahriman ve yönetim kurulu üyeleri, Hacıbektaş AK Parti eski İlçe Başkanı Yusuf Koçak, Eğitim-Bir Sen Nevşehir Şube Başkanı Ali Çağlak ve İl Genel Meclisi eski Başkanı Süleyman Özgün ve  AK Parti’nin yeni İl Genel Meclis üyeleri de bulundu. 

 

‘Başkan Arı, Düğün Salonunun Açılışına Katıldı’

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Hollanda’da çalışan gurbetçi iş insanı Cuma Türk’ün Beğendik Alışveriş Merkezi yanında işletmeciliğini yaptığı Kristal Düğün Salonu’nun açılış törenine katıldı.

Modern bir mimari anlayış içerisinde hizmete kazandırılan Kristal Düğün Salonunun hizmete kazandırılması törenine Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ile birlikte katılan Başkan Rasim Arı,  gurbetçi iş insanının işletmeciliğini yaptığı düğün salonunun hayırlı olması dileğinde bulundu.

Bir süre Vali İlhami Aktaş ile birlikte düğün salonu işletmecisi Cuma Türk’den işletme ile ilgili bilgiler alan Belediye Başkanı Rasim Arı, modern işletmecilik ruhu içerisinde genç çiftlerin bir ömür boyu hayatını birleştireceği böylesine bir mekanı şehre kazandırdığı için de işletmeci Türk’e teşekkür etti ve hayırlı hizmetler dileğinde bulundu.