Nevşehir Belediyesi Çöp Konusuna Köklü Çözüm Kazandırıyor

Nevşehir Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu 2 Branşta İl Birinciliğine Katılacak

Başkan Seçen, Hizmet Alanlarında İncelemelerde Bulundu

Haydi Nevşehir Maça

Ak Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, Belediye Hizmet Birimlerini Ziyaret Etti

Özel İnsanlar Eğitim Merkezi Sporcusu Merve Gündüz, Bölge İkincisi Oldu

100 Evler Kümesi Mevkiinde Alt Yapı Sorunu Çözüme Kavuşuyor

Cevher Dudayev Mahallesinde Ağaçlandırma Çalışmaları Sürüyor

Başkan Seçen'den Belediye Meclis Üyelerine Teşekkür Plaketi

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Nevşehir Belediye Meclis üyelerine yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Başkan Seçen, Şubat ayı Belediye Meclis toplantısının ardından makamında Belediye Meclis üyeleri ile bir araya geldi.

Belediye Başkanı Seçen, Nevşehir Belediye Meclis üyeleri ile uyumlu bir çalışma ortamının gerçekleştirildiğini belirtti. Seçen şöyle konuştu: “ Belediyemizin hizmetlerinin etkin bir şekilde yürütülmesinde destek veren siz meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Birer anı olması amacıyla bu plaketleri sizlere takdim ediyor ve gelecekte bu çalışmaların anılmasına ve gelecek kuşaklara aktarılmasına vesile olmanızı diliyorum. Nevşehir  için aldığımız kararların birçoğu ve hatta tamamına yakını belediye meclisimizden oy birliği alınmıştır. Buda istikrarlı, kararlı ve Nevşehir için çalışıldığının bir göstergesidir. Hizmetlerin hayata geçirilmesi ve şehrimize kazandırılmasında sizlerin büyük katkıları olmuştur. Bu bakımdan hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Seçen daha sonra, aralarında uzun yıllardan beri Nevşehir Belediyesi’nde Meclis üyeliği görevlerinde de bulunan Meclis üyelerine teşekkür plaketi takdim etti.

Belediye Başkanı Seçen, Nevşehir Belediye Meclis toplantılarını kadınlar adına izleyen Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Hayriye Demirbilek ve Türk Kadınlar Birliği Nevşehir Şube Başkanı Yaşar Nihan Küsmez’e teşekkür plaketlerini takdim etti.